طراحی سایت شرکتی

 

داشتن یک وب سایت حرفه‌ای یعنی حرفه‌ای دیده شدن شرکت شما

یک وب‌ سایت خوب، ویترین شرکت شما در فضای آنلاین است. ویترینی که مردم به واسطه آن نسبت به سطح و کلاس کاری شرکت شما قضاوت می‌کنند.

چرا باید وب سایت شرکتی داشته باشیم؟

امروزه با گسترش حضور مخاطبان و مشتریان در فضای مجازی، لزوم حضور و فعالیت شرکت‌ها در اینترنت نیز بیش از پیش افزایش یافته است. این نیاز در قدم اول نیازمند داشتن یک سایت شرکتی خوب، با امکانات و کیفیت مناسب است.

طراحی سایت شرکتی برای شرکت‌ها همانند داشتن خانه یا پایگاهی در اینترنت است که از طریق آن می‌توانند محصولات و خدماتشان را بدون واسطه به مشتریان خود معرفی کنند و ارتباط دو سویه با مشتریان خود برقرار کنند.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی می تواند برای شما مشتریان وفادار ایجاد کند.

با گسترش رسانه های اجتماعی، اغلب کسب و کار ها طراحی سایت را نادیده گرفته اند. زمانی که یک شرکت، طراحی سایت را نادیده می گیرد، فرصت های زیادی را از دست می دهد. امروزه بسیاری از افراد برای یافتن کالا و خدمات مورد نیاز خود از طریق اینترنت اقدام به جستجو و دریافت اطلاعات می کنند.

بدیهی است که اگر شرکت شما یک وب سایت مناسب داشته باشد و از طریق آن اقدام به معرفی خدمات و محصولات خود نمایید بسیاری از مشتریان بالقوه از طریق آن وب سایت با شما آشنا شده و با شما تماس خواهند گرفت.

از بهترین شرکت های ایران می توان شرکت صنایه پتروشیمی خلیج فارس(هولدینگ)، شرکت ایران خودرو را نام برد.

 

طراحی سایت شرکتی

هدف از طراحی سایت شرکتی ؟

وب سایت ها با اهداف مختلفی طراحی می شوند که به طور ساده می توان به مواردی مانند:
۱. ایجاد کاتالوگ آنلاین
۲. کاهش پرسنل کاری با استفاده‌از قسمت‌های متنوع الکترونیک
۳. خدمات رسانی بیشتر به مشتریان
۴. ارائه سرویس های ۲۴ ساعته
۵. معرفی محصولات
۶. معرفی خدمات
۷. ایجاد برند سازی برای یک شرکت
۸. ایجاد سرویس باشگاه مشتریان
۹. سیستم های پشتیبانی و …

حرفه‌ای دیده شوید

بیشتر شرکت‌ها با استفاده از شبکه های مجازی سعی دارند خدمات و محصولات خود را به کاربران و مشتریان خود معرفی کنند. اما باید بدانید که تنها وجود صفحات اجتماعی برای تعامل با مخاطب کافی نیست.

 

طراحی وبسایت شرکتی چگونه انجام میشود؟

ما در مجموعه طراحی سایت واحد برای طراحی سایت شرکت ها قبل از هرچیزی به تحلیل و بررسی کسب و کار میپردازیم.تحلیل کسب و کار به ما کمک میکند تا نسبت به نیاز های شرکت مورد نظر به ایده های کاری دست یابیم. خدمات و محصولات شرکت مورد نظر را بررسی میکنیم و ساختار کلی محتوا را معماری میکنیم. سپس مراحل طراحی سایت شرکت آغاز میشود.

چیدمان محتوای کسب و کار متناسب با نیاز های آن کسب و کار صورت میپذیرد. بعد از معماری محتوا رابط کاربری وبسایت شرکت طراحی میشود. شمای کلی وبسایت باید به گونه ای طراحی شود که بازتاب کننده حوزه فعالیت آن باشد. ما در واحد سعی بر آن داریم که وبسایت طراحی شده بخوبی بتواند نیاز کاربران را برطرف نماید

نحوه طراحی سایت شرکتی توسط شما به چه صورت است؟

سایت شما اولین صفحه ای است که مشتری شما برای آشنایی با شرکتتان با آن برخورد خواهد داشت؛ پس طراحی سایت به نحوی که به بهترین شکل بتواند گویای کلاس کاری شما باشد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

هنگامی که مشتری برای بار اول قصد کار کردن با یک شرکت را دارد از مواردی که برای بررسی اعتبار شرکت به بررسی آن می پردازد سایت شرکت است؛ در نتیجه وب سایت شرکت در وهله ی اول ایجاد ذهنیتی در مشتری خواهد کرد که در تصمیم گیری های بعدی وی برای کار با شرکت حتماً تأثیرگذار خواهد بود

طراحی سایت شرکتی واحد

حضور پررنگ در فضای مجازی و آنلاین از اولویت های هر نوع کسب و کاری می‌باشد. وب سایت ویترین و درگاه و سفیر الکترونیک شرکت ها و کسب و کار ها است.

با خدمات طراحی سایت شرکتی واحد هرچه حرفه ای تر، بروز تر و کارآمدتر باشد وارتباط، تعامل و جذب مشتری بهتر و قوی تر داشته باشید.

 

 

درخواست مشاوره رایگان تعرفه های طراحی سایت
طراحی سایت شرکتی