طراحی سایت فروشگاهی

 

 

طراحی سایت فروشگاهی، شروع قدرتمند فروش آنلاین

داشتن یک فروشگاه اینترنتی راهی است برای آنکه به سریع ترین و ساده ترین شکل ممکن، فروش اینترنتی خود را آغاز کرده و از فروش بینهایت محصول و خدمات لذت ببرید و درآمدتون رویایی افزایش پیدا کنه.

فروش هر محصولی بدون هیچ محدودیت

انواع محصولات فیزیکی، مجازی و خدمات را به راحتی بفروشید. هر محصولی می‌تواند ویژگی‌ها و قیمت‌های متفاوت داشته باشد. مشتری شما هم می‌تواند به کمک دسته‌بندی، فیلترینگ و جستجو، محصول مورد نظرش را پیدا کند.

درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی دارم

فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت واحد

کسانی که در عرصه خرید و فروش فعالیت دارند. بطور کلی کسب و کارهایی که حتی فکرش رو هم نمی‌کنید که بشه آنلاینش کرد رو می‌توان بصورت اینترنتی ارائه خدمات داد. و برای اینکه به فروش های بالاتر برسید، چاره ای جز داشتن یک وب سایت فروشگاهی ندارید.

امروزه با پیشرفت و رونق اینترنت و فروشگاه‌های اینترنتی اگر میخواهید در بازار برای خود سهمی داشته باشید و از رقبای خود عقب نمانیدهر چه زودتر طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای خود را شروع کنید.

امروزه سریعترین راه برای رسیدن به نیازها و خواسته‌ها از طریق اینترنت می‌باشد. بطوریکه در اینترنت هم می‌توانید به کسب و کار پرداخته و هم نیازهای خود را به راحتی تهیه کنید.

در سایت فروشگاه اینترنتی نیاز به حضور فیزیکی فروشنده نمی‌باشد.  وب سایت فروشگاهی شما بصورت ۲۴ ساعته در حال است. سایت فروشگاهی شما بدون نیاز به نیروی انسانی و هزینه های اضافی تمام فعالیت ها را به خوبی انجام می‌دهد.

 

انواع سایت فروشگاهی اینترنتی

بطور کلی سایت‌های فروشگاه اینترنتی به دو دسته تقسیم میشوند.

  • دسته اول فروشگاه های اینترنتی هستند که به فروش کالاهای فیزیکی می‌پردازند. مانند سایت‌های فروش لوازم الکترونیک، سایت های فروش گوشی موبایل و …
  • دسته دوم فروشگاه‌های اینترنتی هستند که کالای مجازی بصورت خرید دانلودی می‌فروشند.  سایت هایی مثل فروش نرم افزار، فروش کتاب الکترونیک، فروش دوره های آموزشی و …

 

مزیت سایت فروشگاهی

  1. شما از طریق طراحی فروشگاه اینترنتی خود به تمام مشتریانتان در سرتاسر دنیا دسترسی دارید.
  2. از طریق سایت فروشگاه اینترنتی ارتباط بهتری با مشتریانتان دارید و می‌توانید از نظرات آن‌ها بهره ببرید.
  3. مدیریت یک فروشگاه اینترنتی به مراتب راحتر از مدیریت فروشگاه‌های سنتی است.
  4. در هر لحظه از شبانه روز و بضورت ۲۴ ساعته فروشگاه شما فعال است و می‌توانید فروش داشته باشید.
  5. در هر لحظه و هر مکان که بخواهید می‌توانید فروشگاه اینترنتی خود را مدیریت کنید.
  6. هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی به مراتب کمتر از داشتن یک فروشگاه فیزیکی می‎باشد.
  7. با هر فروش کالا و یا خدماتتان پول آن بلافاصله وارد حسابتان می‌شود.

طراحی سایت واحد

 

طراحی سایت فروشگاهی واحد

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای نیازمند دانشی است که از نظر کد نویسی بهینه باشد.  و هم از نظر بهینه بودن برای موتور‌های جستجو، زیبایی و کارپسند بودن بتواند در نتایج موتورهای جستجو از قبیل موتور جستجوی گوگل نیز ظاهر شود.

مجموعه طراحی سایت واحد با داشتن دانش و مهارت کافی می‌تواند شما را در رسیدن به خواسته هایتان یاری کند.

 

 

تعرفه‌های طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی