وبلاگ

طراحی وب سایت و اهمیت آن در کسب و کار

اهمیت طراحی سایت

در دنیای امروزی طراحی سایت و داشتن وب سایت برای کسب و کار‌ها اهمیت بسیار بالایی دارد. بطوریکه اکثر افراد به دنبال اطلاعات در محیط آنلاین هستند. که به آن‌ها برای خرید هوشمندانه‌تر کمک کند.

طبق آمار بنیاد تجارت اکترونیک ۸۸% از مشتریان قبل از خرید اطلاعات مربوط به محصول را از طریق تحقیق در اینترنت و صفحات وب جستجو  می‌کنند. این روند رفتاری به اهمیت داشتن سایت برای مشاغل امروزی تأکید دارد.

اگر می‌خواهید شرکت، فروشگاه و یا هر کسب و کاری که در آن فعالیت می‌کنید در بازار مدرن امروز موفق باشد. چاره ای جز داشتن یک وب سایت حرفه‌ای ندارید. سایت شما ستون فقرات تجارت شماست و تمام تلاش های دیجیتال مارکتینگ شما را پشتیبانی می‌کند.

 

اهمیت طراحی سایت

طراحی وب سایت چه کمکی به کسب و کار می‌کند؟

۱.به خوبی معرفی شوید و کسب اعتماد کنید.

داشتن یک وب سایت بهترین راه برای معرفی کسب و کار شماست. با طراحی یک سایت این فرصت را دارید که خدمات خود را به بهترین نحوه ممکن به مخاطبانتان ارایه دهید. طراحی وب سایت حرفه‌ای موجب جلب اعتماد مخاطبانتان به کسب و کار و خدمات شما می‌شود.

۲.وب سایت ارزان ترین راه برای دیده شدن است.

راه‌اندازی یک فروشگاه نیازمند هزینه بسیار بالایی است. البته مشکل فقط خرید و یا کرایه یک مغازه نیست. علاوه بر این هزینه ها شما باید برای زیبا‌سازی داخل فروشگاه و دکوراسیون آن نیز هزینه بالایی پرداخت کنید تا فروشگاهتان برای مشتریان زیبا دیده شود. آیا با این وضع گرانی این عمل منطقی است؟

شما با داشتن یک سایت فروشگاهی می‌توانید از همه این هزینه‌ها نجات یابید. طراحی سایت فروشگاهی هزینه به مراتب کمتری نیاز دارد. از طرفی شما بدون نیاز به نیروی انسانی خاص می‌توانید تمام کار‌های فروشگاه اینترنتی رو خودتان مدیریت کنید.

طراحی سایت فروشگاهی

۳. ارتباط مدام با مشتریان و فروش بیشتر

در کسب های آفلاین غیرممکن، یا بسیار سخت است که شما یتوانید همه روزه با مشتریان خود در ارتباط باشید. ولی با داشتن یک وب سایت می‌توانید با گرفتن اطلاعات تماس آن‌ها در سایت و یا عضویت در خبرنامه سایت شما به آسانی همه روزه با مشتریان خود تعامل و ارتباط مستمر داشته باشید و آن ها را از فرصت‌های ویژه و خدمات خود با خبر سازید.

 

۴. ۲۴ ساعته در دسترس باشید

هیچ به این مطلب فکر کرده‌اید که وقت شما شب در خواب هستید بتوانید کسب درآمد داشته باشید؟

بله درست شنیدید با داشتن سایت،  کسب و کار شما بصورت شبانه روز در دسترس مشتریانتان خواهد بود و زمانی که شما در خواب، در مسافرت و تفریح خود هستید. می‌ توانید کسب درآمد داشته باشید.

طراحی سایت

 

۵. بازاریابی آسان

اینترنت یک دنیای جدید در بازاریابی باز کرده است. با داشتن یک سایت برای کسب و کار خود و با استفاده از تکنیک‌های بازاریابی می‌توانید تعداد بی‌شمار مشتری جذب وب سایت خود کنید.

بهترین راه برای جذب مشتری، تبلیغات در گوگل است. چون برای شما مخاطبین هدفمند خواهد آورد. مشتریانی که دقیقا به خدمات شما نیاز دارند.

 

۶. هدف قرار دادنم بازار بزرگتر

داشتن یک وب سایت به شما این امکان را می‌دهد که به یک شهر یا منطقه خاص محدود نباشید. می‌تونید خدمات خود را فارغ از محدوده مکان به تمام کشور ارائه دهید و حتی کسب و کار خود را بین‌المللی کنید.

 

اکنون باید چکار کنم؟

همانطور که دیدید. داشتن یک وب سایت سود بسیار زیادی برای کسب و کارتان دارد. طراحی سایت برای کسب و کارتان بهترین راه برای دیده شدن و افزایش درآمد شماست.

اگر نمیخواهید از رقیبانتان عقب بیفتید و برای خودت در بازار سهمی داشته باشید. همین امروز برای داشتن سایت اقدام کند.

 

 

[row] [col span__sm=”12″] [button text=”تعرفه‌های طراحی سایت واحد” radius=”10″ link=”https://vaahed.com/site-design-tariffs/”] [/col] [/row]

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نوزده − 15 =