وبلاگ

چرا وبسایت داشته باشیم؟

چرا وبسایت

سلام دوست من

میدونم خیلی ازشماها کسب وکاری برای خودتان دارید و وقتی یکی میاد بهتون میگه برای افزایش درآمدتون یک وبسایت داشته باشید، اولین سوالی که به ذهنتون میرسه این هست که چرا باید وبسایت داشته باشم و وبسایت چه کمکی به کسب کارم میکنه؟

تو این مقاله می‌خوام ۳ تا از مهمترین دلایلی که شما رو مجاب میکنه که یه وب سای برای خودتون داشته باشید رو بهتون بگم. پس درادامه با من همراه باشید.

 

دلایل اصلی برای داشتن وبسایت

 

مورداول: نابودی کسب و کارهای سنتی

کسب و کارهای آنلاین درحال بلعیدن کسب وکارهای سنتی هستن. اگه برید یه سری به آمار فروش اینترنتی بزنید، روز به روز آمار فروش اینترنتی داره افزایش پیدا میکنه.

امروزه جوری شده که وقتی مردم به یک محصولی نیاز دارن دیگه نمیرن تو خیابون و بازار دنبال اون محصول بگردن. بلکه به نعمت وجود اینترنت، اون محصول رو میان اول تواینترنت جستجو میکنن اگه احیانا نتونن اون محصول رو پیداکنن اونموقع هست که میان اون محصول رو تو خیابون و بازار به صورت فیزیکی خرید میکنن.

پس اول ازهمه تو اینترنت جستجو میکنن اگه نتونستن پیدا کنن میان بصورت سنتی خرید میکنن.

کسب و کار

 

مورد دوم: استفاده از پولسازترین ابزار

تو سال ۲۰۲۰ مهم‌ترین و پول سازترین ابزار دنیا همون ابزار بکش بالای اینستاگرام شناخته شده.

دیدید که تو خیلی ازاستوری‌ ها میگن برای خرید فلان محصول صفحه رو بکشید بالا. خب برای اینکه شما بتونید از این قابلیت استفاده کنید، اول از همه به یک وب سایت نیاز دارید تا وقتی که محصولاتتون رو استوری می‌کنید لینک اون محصول رو توی استوری قرار بدید و به کاربران بگید برای دریافت اطلاعات بیشتر یا خرید این محصول صفحه روبکش بالا.

مورد دوم اینه که برای اینکه شما ازاین قابلیت استفاده کنید علاوه بر وب سایت باید حداقلش تعداد فالورهای شما ۱۰k باشه اگه کمتر باشه این قابلیت برای شما غیرفعاله.

 

موردسوم: محدودیت زمانی و مکانی

باداشتن یک وب سایت شما دیگه محدود به زمان و مکان نیستید.

مثلا فرض کنید این هفته می‌خواهید یک هفته برید مسافرت. اگه کسب و کارتون یک کسب و کار سنتی باشه نمی‌تونید کسب و کارتون رو به حال خودش رها کنید برید مسافرت. چون باید مدام سرکسب وکارتون باشید و اونو مدیریت کنید.

چرا وبسایت داشته باشیم؟

 

اگه کسب و کارتون بصورت اینترنتی باشه تنها چیزی که لازمه برای مدیریت کسب و کارتون فقط یک لپ‌تاب و یک خط اینترنته. از هر جایی از دنیا تو هر ساعت از شبانه روز میتونید خودتون خیلی راحت کسب و کارتون رو مدیریت کنید.

اینجوری هم از تفریحتون لذت میبری،  هم تو زمان شما صرفه جویی میشه و مهمتر اینکه خیلی از کارهای شما مثل ثبت سفارش پرداخت به صورت اتوماتیک انجام میشه شما فقط یدونه کارمند می‌گیرید. این کارمند میاد محصول رو بسته بندی و و ارسال میکنه.

 

نتیجه گیری

پس دوست گلم حتما حتما هرچه سریعتر وب سایت رو راه‌اندازی کن.

اینو بدون اگه روز به روز داره فروشت کم میشه، اگه سطح درآمدت داره کم میشه چون تو اونجایی که مردم دنبالت هستن نیستی. بترس از اون روزی که رقبات وب سایتشون رو راه اندازی کنن و کسب و کار اینترنتی شون رو گسترش بدن، روز به روز فروششون زیاد بشه و توهی دست رو دست بذاری فقط نگاه کنی.

یهو چشماتو باز میکنی میبینی رقبات دارن به صورت میلیونی ازطریق اینترنت پول درمیارن ولی کسب کار تو داره نابود میشه.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

1 × سه =